Anasayfa >> Ürünler >> Üstün Performans >>  Oxygen
 
 
 
Pdf dosyalarını indirmek için tıklayınız:
     
  Oxygen Sistem Tanıtımı
  Referans Fotolar
 
Oxygen
 
Jaga Oksijen Sistemi
JAGA Oksijen radyatörde akıllı vantilasyon sistemi ile donatılmış LOW - H2O radyatörünü geliştirdi. Odadaki kirli hava bu sistem sayesinde temiz filtre edilmiş dış hava ile değiştirilir. Filtre sistemi ile toz ve polenlerin mekana girmesi engellenir. Hava değişimi ile de mekandaki kokular ,toz ve bakteriler yok olur. Kontrollü vantilasyon ile enerji tasarrufu sağlanır.
 
Wellness
JAGA Oksijeen radyatör geleneksel bir vantilasyon sistemi değildir. Oksijen sistemi LOW - H2O radyatörün içine görülmeyecek şekilde monte edilir. Oksijen radyatör LOW - H2O ısıtma sistemi ile beraber çalıştığı için bütün sene boyunca konforlu bir ısıyı pencereler açılmadan temin eder. Her mekana temiz ve ferah bir ortam sokaktaki gürültü kirliliğinden etkilenmeden sağlanır.
 
Odanızda Serinlik
JAGA Oksijen sistemi yaz sıcağında gece odanızı serin tutar.”Boost “modunda
serin akşam havasını odaya fan ile basar. Oksijen sistemi soğutma tercih etmeyenlere bir alternatif sunar.
 
Kolay Montaj, Otomatik Co2 Kontrol
JAGA Oksijen radyatör kolayca monte edilir.Tercihlere göre manuel veya tam otomatik CO2 kontrol sistem seçenekleri mevcuttur. Tam otomatik sistemde radyatörlein içine oksijen dış üniteler, her bir odaya CO2 sensörü, bütün sensörlere kumanda veren master kontrol modülü ve de istenildiği taktirde her odaya kumanda modülü takılarak her bir mekanda oksijen değeri sabit tutulur. İlave bir elektrik tesisatı döşemek gerekmez. Mevcut elektrik tesisatı kullanarak elektronik cihazlar arasında iletişim sağlanır.
 
Sınıflarda Taze Hava
İlk okullarda ve yuvalarda yapılan uygulamalarda sınıflardaki oksijen miktarı sabit tutularak çocukların dikkatlerinin dağılmaları önlenmektedir. Soğuk kış günlerinde sınıflarda her zaman ferah bir ortam sağlanmakta ve ısıtma giderleri düşmektedir. Bilgisayar ile kumanda veya internet üzerinden erişebilmek istenildiği taktirde BUS sistemin kurulması gerekmektedir.
 
Evlerde Sıhhatli Isı, Temiz Hava
JAGA Oksijen radyatör odanıza temiz havayı konforlu bir sıcaklıkla beraber getirir. Sıhhat ve konforunuz için ideal sistem…
 
 
 
 
 
 
  MAKTES MAKİNA TESİSAT VE TİCARET A.Ş. Necatibey Cad. 18, 34425 Karaköy - İSTANBUL Tel: 0 (212) 252  44 00 Fax: 0 (212) 243 37 82 maktes@gokce.com www.jaga.be www.theradiatorfactory.com
 
 
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÜRÜNLER   FİYAT LİSTESİ   REFERANSLAR   İLETİŞİM
  Copyright © Jaga 2010 - Tüm yasal hakları saklıdır. Web Tasarımı