Anasayfa >> Ürünler >> Üstün Performans >>  DBE Dynamic Boost Effect
 
 
 
Pdf dosyalarını indirmek için tıklayınız:
     
  DBE Sistem Tanıtımı
  Referans Fotolar
 
DBE Dynamic Boost Effect
 
Mini Dizayn Maxi Güç
DBE monte edilen bir JAGA Low H2O radyatörün kapasitesi % 250 nispetinde artar. Sonuç: radyatör çok daha az yer kaplar, ufak ve ince olur.”Bekleme” , “konfor “ veya “boost “= turbo seçenekleri mevcuttur. Konfor seçeneğinde kapasite % 50 artar,”boost” seçeneğinde ise kapasite % 250 artmaktadır. DBE ile ideal ısınma her şartta ve her zaman temin edilir.
Anında Konfor
DBE JAGA radyatör Low-H2O tiplerinden de daha hızlı ısıtır. Mekanınız istediğiniz anda sıcacık olur. DBE JAGA radyatörler ile üşümeniz imkansızdır DBE aynı zamanda homojen bir ısı dağılımı temin eder. Radyatörün yanında da, en uzak köşesinde de aynı konfor mevcuttur.
% 15 - %20 Daha Ekonomik
DBE JAGA radyatör enerji kaybının yüksek olduğu ısınma zamanlarını minimuma indirir. Isı dağılımı daha hızlı ve verimlidir. Mekanınız istediğiniz ısı derecesine çok çabuk erişir ve ısı sabit tutulur. Her DBE JAGA radyatör oda sıcaklığına göre otomatik olarak fan devrini oransal olarak ayarlar. Normal radyatörlerde bu seçenek yoktur ve enerji israf edilir.
Çevreye Uyumlu
Normal bir evde DBE JAGA radyatör kullanıldığı zaman bir sene içinde CO2 emisyonu
1 TON daha az olur. KYOTO protokolüne göre çevremizi korumak için düşürmemiz gereken CO2 değerlerine erişebilmek için DBE JAGA radyatörler bizi hedefimize bir adım fazla yaklaştırmış olur.DBE JAGA radyatörler ile ekonomik ısınma düşük CO2 değerleri demektir.
Dbe Elektronik Fan Her Türlü Isınma Probleminizin Çözümü
Dekoratif, metal veya ahşap duvara monte veya ayaklı radyatörler için DBE elektronik fan sistemi uygulanabilir. DBE elektronik fan ve JAGA Low H2O radyatör kombinasyonu her türlü ısınma probleminizi çözer, estetiksel olarak da özel taleplerinizi karşılar. DBE elektronik fan resmedilen tipler dışındaki JAGA Low H2O radyatörlere de uygulanabilir. DBE Jaga radyatör 35/30/20 rejiminde de az yer kapladığı ve yüksek performans sağladığı için ısı pompaları için ideal çözümdür. Normal bir radyatör 35/30/20 rejimde çalıştığı zaman çok yer kaplar ve montajda sorunlar çıkar. DBE Jaga radyatör yarının teknolojisini bugün evinize getiriyor.
 
 
 
 
 
  MAKTES MAKİNA TESİSAT VE TİCARET A.Ş. Necatibey Cad. 18, 34425 Karaköy - İSTANBUL Tel: 0 (212) 252  44 00 Fax: 0 (212) 243 37 82 maktes@gokce.com www.jaga.be www.theradiatorfactory.com
 
 
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÜRÜNLER   FİYAT LİSTESİ   REFERANSLAR   İLETİŞİM
  Copyright © Jaga 2010 - Tüm yasal hakları saklıdır. Web Tasarımı